Zadzwoń do nas +48 815020883 lub napisz loox@thermopile.pl

Polar roboczy to element odzieży, który świetnie sprawdza się zarówno wiosną, jesienią, jak i zimą. Stanowi bardzo dobrą ochronę przed chłodem. Z powodzeniem może być również zakładany pod kurtkę zimową jako dodatkowe ocieplenie.

 

Polar roboczy – zastosowanie

Polary robocze idealnie sprawdzą się na różnych stanowiskach pracy i w wielu branżach, np.: w budownictwie, inżynierii, transporcie i logistyce, produkcji, ogrodnictwie i podczas prac domowych. Są również bardzo często stosowane w firmach sprzątających i korporacjach.

W ofercie firmy LOGO znajdą Państwo dwa modele polarów roboczych: ESKIMO i EVEREST.

Bluzy polarowe zostały wykonane z najwyższej jakości dzianiny polarowej marki Thermo Pile: Thermo Pile 300 i Thermo Pile 200.

 

Polar roboczy – dzianina Thermo Pile

Dzianina Thermo Pile 300 posiada szerokie zastosowanie w produkcji m.in.: odzieży roboczej, sportowej i reklamowej.  Materiał ten jest bardzo lekki i ciepły, a jego struktura zapewnia skórze swobodne oddychanie. Ponadto dzianina polarowa Thermo Pile posiada właściwości termoaktywne, dzięki czemu ubrania z niego uszyte pochłaniają pot i odprowadzają go na zewnątrz.

Dzianina Thermo Pile 200 bardzo dobrze sprawdzi się jako wewnętrzna warstwa ocieplająca. Jej struktura zapewnia skórze swobodne oddychanie. Materiał posiada antypillingowe wykończenie, dzięki czemu nie mechaci się.  Zarówno dzianina Thermopile 300, jak i Thermo Pile 200 są dostępne w bogatej wersji kolorystycznej.

Dzianina polarowa Thermo Pile nie mechaci się, ani nie zaciąga. Ponadto posiada wysoką odporność na zużycie, a struktura włókien utrzymuje swoje właściwości przez długi czas.

 

Modele polarów roboczych w ofercie firmy LOGO

Oferta producenta odzieży roboczej i ochronnej, firmy LOGO zadowoli wszystkich, którzy szukają ubrań wysokiej jakości, wykonanych z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły.

Polar Eskimo sprawdzi się na większości stanowisk pracy w sezonie jesienno – zimowym. Posiada dwie boczne kieszenie i jedną kieszeń wewnętrzną zapinane na suwak. Firma umożliwia wybór kolorystyki i gramatury dzianiny polarowej.

Bluza polarowa Everest może być stosowana m.in. w budownictwie, produkcji, na stanowiskach serwisowych, w magazynie lub chłodni. Zapinana na suwak odkryty, posiada dwie boczne kieszenie wpuszczane zapinane na suwak i mankiety wykonane z dzianiny polarowej bez gumy.

Ogromną zaletą polarów jest bardzo dobra izolacja ciepła. Dlatego też z powodzeniem są one stosowane na stanowiskach, które wymagają pracy w niskich temperaturach – np. magazyny lub chłodnie. 

 

Polary z nadrukiem

Polary cieszą się ogromną popularnością w programach lojalnościowych. Stanowią również ciekawą formę promocji marki. Bluzy polarowe z nadrukiem firmowym mogą stanowić estetyczne i skuteczne narzędzie marketingowe dla wielu firm. Są jednym z najpopularniejszych ubrań dla pracowników w okresie jesienno – zimowym.

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą LOGO – producentem odzieży roboczej i ochronnej.

Prowadzimy sprzedaż hurtową