Zadzwoń do nas +48 815020883 lub napisz loox@thermopile.pl

Polar roboczy to element odzieży, który świetnie sprawdza się zarówno wiosną, jesienią, jak i zimą. Stanowi bardzo dobrą ochronę przed chłodem. Z powodzeniem może być również zakładany pod kurtkę zimową jako dodatkowe ocieplenie.

Czytaj więcej...

Tkanina, materiał Softshell - Producent, hurtownia

Materiał Softshell to grupa tkanin funkcyjnych, która służy głównie do tworzenia odzieży outdoorowej, wspinaczkowej, turystycznej i sportowej. Odznacza się świetnymi parametrami oraz niezwykłą lekkością, które powodują, że materiał softshell zdobył ogromną popularność na całym świecie.

Obecnie każdy producent tkaniny softshell posiada w swoim asortymencie kilka wariantów tej dzianiny – z impregnacją DWR, wykonaną bezmembranowo, czy z membraną, w najróżniejszych wariantach kolorystycznych. Powoduje to, że w tkaniny softshell zaopatruje się każda większa hurtownia softshell.

Czytaj więcej...

Polar tkanina dystrybutor

Czy wiedzą Państwo, że polar powstał w 1979 roku? Został stworzony przez firmę Malden Milss i nazwany Polartec. Stąd też obecnie materiał ten zwiemy popularnie polarem. Sprzedaż tkaniny polar ruszyła w tym samym roku.

Podwaliny powstania tkaniny polar zawdzięczamy badaniom amerykańskich naukowców, którzy obserwując niedźwiedzie polarne, chcieli stworzyć tkaninę przypominającą sierść niedźwiedzi. Tak zrodziła się idea stworzenia polaru. Pierwszym produktem polarowym był Polartec powstały z włókien poliestrowych.

Czytaj więcej...

Polar Minky hurtownia

Materiał, jakim jest polar Minky, posiada wiele wariantów związanych z gramaturą, składem oraz parametrami materiału. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest polar Minky. Hurtownia Loox oferuje Państwu jeden z najmilszych polarów Minky – Bubble Velboa.

Czytaj więcej...

Prowadzimy sprzedaż hurtową