Позвоните нам +48 81 50 20 883 или написать loox@thermopile.pl

THERMO SHELL Серия 10000 Для самых требовательных
Материал XXI века. Теплый, непромокаемый, при этом легкий и дышащий. Полярный материал для специальных задач.

THERMO SHELL Серия 10000 Для самых требовательных
Материал XXI века. Теплый, непромокаемый, при этом легкий и дышащий.

LIGHT SHELL

водонепроницаемая отделка
Очень легкий и гибкий триламинат, отлично переносит сублимацию и отражает

Thermo Pile Серия 100, 200, 300 
продвинутые технологии
Серия высококачественных полярных материалов для различного применения. Идеально подходит как для изготовления легкой спортивной одежды, так и для специализированной одежды, к которой предъявляются особые требования.

Thermo Pile Серия 100, 200, 300
продвинутые технологии
Серия высококачественных полярных материалов для различного

Теплый, непромокаемый и при этом легкий и дышащий – таковы свойства Thermo Shell, материала XXI века. Эластичность, вызванная применением специальных волокон, увеличивает комфорт носки и гарантирует повышенное удобство.

Теплый, непромокаемый и при этом легкий и дышащий – таковы свойства Thermo Shell, материала XXI века. Эластичность,

Трикотаж Soft Shell 2D — это ответ на потребности клиентов, которым не требуется мембрана. Двухслойная ткань, отвечающая строгим требованиям качества.

Трикотаж Soft Shell 2D — это ответ на потребности клиентов, которым не требуется мембрана. Двухслойная ткань,

мембрана и водонепроницаемая отделка 
Трикотаж Soft Shell 3D, как следует из названия, состоит из трех слоев: внешней ткани, средней мембраны и внутреннего микрофлиса.

мембрана и водонепроницаемая отделка
Трикотаж Soft Shell 3D, как следует из названия, состоит из трех слоев:

Эластичная ткань весом 125 г / м², покрытая водонепроницаемой отделкой, великолепо подходит для всех видов легких велосипедных курток, беговых спортивных шорт или boardshorts.

Эластичная ткань весом 125 г / м², покрытая водонепроницаемой отделкой, великолепо подходит для всех видов

Previous Next
1 2 3 4 5 6 7

НАШЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

РУНА ДЛЯ СПЕЦИАЛЬНЫХ ЗАДАЧ

Высокое качество, специализированные материалы для производства спецодежды, на улице, и многое другое. Мы приглашаем Вас ознакомиться с предлагаемыми материалами.

Materiały polarowe odznaczają się wieloma zaletami i wszechstronną funkcjonalnością. Wytworzone w sposób sztuczny z tkaniny PET idealnie wręcz nadają się do ciepłego ubioru sportowego – np. na rower, do ocieplania odzieży (kurtek, spodni narciarskich, kamizelek), a także do tworzenia okryć wierzchnich oraz bluz. Ich produkcja przeprowadzana jest maszynowo w fabrykach i zakładach, natomiast za sprzedaż odpowiedzialna jest hurtownia tkanin polarowych.

Hurtownia tkanin typu polar informuje – poznaj wszechstronność polarów

Tkanina polar uchodzi za przyjemną w dotyku i przyjazną dla ciała. Poza tym jest to niezwykle funkcjonalny produkt. Odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i dobrze dopasowuje się do ciała. Poza tym polar nie przepuszcza wody, szybko wysycha, a także charakteryzuje się wysokim współczynnikiem izolacji cieplnej. W związku z tym, że polar jest materiałem sztucznym, jego utrzymanie w odpowiednim stanie nie sprawia większych problemów. Warto również nadmienić, że tkaniny polarowe nie absorbują zewnętrznych zapachów.

Właściwości te sprawiają, że nasza hurtownia tkanin polarowych rekomenduje opisywane tkaniny jako idealne do turystyki, sportu i rekreacji. Świetnie sprawdzą się również jako ciepła odzież w chłodniejsze dni.

Hurtownia tkanin typu polar radzi – postaw na odpowiednią konserwację polaru

By odzież lub inne produkty wykonane z polaru służyły możliwie jak najdłużej i zachowały swoje parametry, należy odpowiednio je konserwować. W jaki sposób dbać o polar?

Przede wszystkim, przed praniem, polar powinien być wywinięty na lewą stronę. Uchroni to zewnętrzną warstwę odzieży przed „mechaceniem się”. Powinno się również pozapinać wszystkie zamki – zabezpieczy je to przed uszkodzeniem powstałym podczas prania.

Jak dobierać odzież polarową? Przede wszystkim – poza dobraniem swojego rozmiaru – dopasuj gramaturę odzieży. Im większa gramatura, tym polar będzie grubszy, a co za tym idzie, będzie skuteczniej izolował ciepło. Cieńszy polar mniej krępuje ruchy i lepiej sprawdzi się w przypadku aktywnej turystyki i uprawiania sportu.

Hurtownia tkanin polarowych – wszechstronny i tani polar

Czy polar swoje lata świetności ma już za sobą? Absolutnie. Nieustanny rozwój technologiczny, ogromna funkcjonalność i wiele użytecznych cech tkanin polarowych w połączeniu ze stosunkowo prostym procesem produkcyjnym sprawiają, że obecnie polar powraca na rynek ze zdwojoną siłą.

Obecnie odzież polarowa z powodzeniem wykorzystywana jest przy produkcji ubrań roboczych oraz outdoorowych. Idealnie nadaje się do ochrony ciepłoty ciała podczas uprawiania sportów – jazdy na rowerze, żeglowania, czy joggingu. Polar świetnie sprawdzi się podczas wypraw turystycznych, a także jako tkanina bezpieczna dla dzieci i niemowląt.

Wszechstronne zastosowanie w połączeniu z dużymi możliwościami modyfikacji składu produktów polarowych powodują, że oferta naszej hurtowni tkanin polar spełni oczekiwania każdego klienta. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu.