Rufen Sie uns an +48 81 50 20 883 oder schreiben loox@thermopile.pl

Thermo Shell

Serie 10000

Für die anspruchsvollsten

Das Material des XXI. Jahrhunderts. Warm, wasserundurchlässig und dabei leicht und atmungsaktiv. Fleece für spezielle Aufgaben.

Thermo Pile

Serie 100, 200, 300
Fortgeschrittene Technologie
Serie erstklassiger Fleece-Stoffe für verschiedene Anwendungen. Erstklassig geeignet sowohl für die Herstellung leichter Sport- wie auch für…

BUBBLE VELBOA

Minky - Das schönste Touch

Origineller, ungewöhnlich weicher Fleece. Ideal für die Schaffung einzigartiger Produkte, die jeden begeistern.

THERMO SHELL

Thermo Shell – das ist Maschenware, deren Verwendung für die Herstellung erstklassiger Bekleidung.
Warm, wasserundurchlässig und dabei leicht und atmungsaktiv – das ist Thermo Shell – das…

SOFT SHELL 2D

Wasserfeste Appretur

Die Soft-Shell -2D –Strickwaren ist eine Antwortung für Kundenbedürfnisse, die eine Membrane nicht verlangen.

SOFT SHELL 3D

Die Membrane und wasserfeste Appretur

Die Soft-Shell -3D –Strickwaren, wie der Name schon sagt, besteht aus drei Schichten: Außenstickwaren, Mittelmembrane und Innenmikrovlies.

SUPER CRYSTAL

Die besonderen Technologien der Färbung verursachen, dass Super Crystal für den Verlust von einer Farbsättigung widerstandsfähig ist.
Die Strickwaren, die für Furrore in Übersee sorgen. Es…

PRINT SIDE

Print Side ist für leichte Blusen, die Rollkragenpulover, die Hosen oder Mützen, die die Personalisierung verlangen.
Wie bekanntermaßen, Polarstrickwaren ertragen nicht so gut die Behandlung…

Previous Next
1 2 3 4 5 6 7 8

UNSER ANGEBOT

FLEECE FÜR BESONDERE AUFGABEN

Die höchste Qualität, Spezialwerkstoffe für die Herstellung von Arbeitskleidung, Outdoor und mehr. Wir laden Sie ein, sich mit den angebotenen Materialien vertraut zu machen.

Materiał, jakim jest polar, posiada wiele wariantów związanych z gramaturą, składem oraz parametrami materiału. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest polar Minky. Hurtownia Loox oferuje Państwu jeden z najmilszych polarów Minky – Bubble Velboa.

W artykule podpowiadamy, czym jest polar Minky. Napiszemy o jego walorach oraz cechach charakterystycznych.

Hurtownia Loox informuje – czym jest polar Minky?

Minky to materiał polarowy wykonany z włókien poliestrowych. Mimo że jest to tkanina sztuczna, zyskała ona ogromną sławę i została doceniona przez miliony. Gros osób uwielbia ją dzięki niezwykle miłej, delikatnej i przyjemnej fakturze, która powoduje, że Milky jest jednym z przyjemniejszych materiałów na świecie.

Poza tym materiał polar Minky odznacza się konstrukcją włókien, które umożliwiają materiałowi oddychanie, dzięki czemu nie odparza i nie powoduje nadmiernego pocenia. Dzieki elastyczności włókien oraz szybkiemu schnięciu materiał zapewnia sporą funkcjonalność i łatwość dopasowywania się do różnorodnych warunków eksploatacyjnych.

Dlaczego polar Minky jest tak miękki?

Miękkość polaru Minky to efekt nowoczesnego procesu produkcyjnego oraz zaawansowanych technologii. Miękkość Minky związana jest głównie z niezwykle cienkimi włóknami materiału polarowego – włókna te są nawet kilkadziesiąt razy cieńsze od ludzkiego włosa, a także o wiele cieńsze od włókien bawełny, wełny i innych materiałów naturalnych. To właśnie ta niezwykła miękkość oraz delikatność sprawiają, że polar Minky doskonale sprawdza się do produkcji zabawek, kocyków i ubranek dla najmłodszych.

Eksploatacja polaru Minky

Oryginalny, oferowany przez naszą hurtownię polar Minky odznacza się dużą wytrzymałością mechaniczną i przy prawidłowej eksploatacji bez problemu wytrzyma 3 lata regularnego używania. Do zalet tego typu polaru możemy zaliczyć brak konieczności prasowania – rodzice zapewne docenią ten fakt w przypadku dziecięcych kocyków i ubranek. Dzięki dużej elastyczności materiału Minky, jest on używany do produkcji zabawek i różnorodnych materiałowych akcesoriów dla dzieci, jak np. kominy na szyję, czy czapki.

Polar Minky Bubble Velboa od hurtowni Loox to gwarancja satysfakcji

Warto nadmienić, że oferowany przez naszą hurtownię polar Minky Bubble Velboa został wyprodukowany w odpowiednio grubej gramaturze. Dzięki temu umożliwia zachowanie optymalnej izolacji termicznej i skutecznie chroni przed chłodem. Poza tym wypustki powietrzne wewnątrz konstrukcji zapewniają ochronę przed wiatrem. Polar Minky Bubble Velboa zapobiega przegrzewaniu i gwarantuje odpowiedni komfort termiczny.

Dzianina Bubble Velboa wykonana została w strukturze 3D, zapewniając możliwie małą wagę materiału, przy jednoczesnym wpływaniu na jej puszystość i miękkość. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia bogatej palety kolorów polaru Minky znajdującego się w naszej ofercie. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu.